A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer & Lexter - Jammin


Tom boxer, Lexter, bringing the move to the dance floor
Can you feel it? Yes â?¦
I'll see you tonight, no need to fight
I love you like crazy
I'll see you tonight, night, night
No need to fight, fight, fight
I miss you baby
I'll see you tonight
No need to fight
I miss you like crazy
I'll see you tonight, night, night
No need to fight, fight, fight
I miss you baby
I miss you tonight

Now my gonna shake the room
Whine up baby,
Come move a little closer, jammin, jammin
You got the shot there, jammin, jammin
Whine up baby,
Come move a little closer, jammin, jammin
You got the shot there, jammin, jammin
â?¦girl the way that you move the roomâ?¦
Love me, love me, love me, let my body feel youâ?¦
tonight
No need to fight
I miss you like crazy
I'll see you tonight, night, night
No need to fight, fight, fight
I miss you baby
I'll see you tonight, no need to fight
I love you like crazy
I'll see you tonight, night, night
No need to fight, fight, fight
I miss you baby
I'll see you tonight
No need to fight
I miss you like crazy
I'll see you tonight, night, night
No need to fight, fight, fight
I miss you baby
I miss you tonight.Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019