A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer & Morena - Hey


When I close my eyes
I see only paradise
You wake my name
So you'll be alright

Hey, where you're going?
She said, hey, hey where you're going?
Oh, sexy boy, where you're going?
Uh, sexy boy, where you're going?

When I close my eyes
I see only paradise
You wake my name
So you'll be alright

I got love, love, love in my hands
I got love, love, love in my hands
I got love, love, love in my hands
I got love, love, love in my hands

Hey, where you're going?
She said, hey, hey where you're going?
Oh, sexy boy, where you're going?
Uh, sexy boy, where you're going?Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019