A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer & Morena - Summertime    (Feat. Sirreal)


The summer is crazy with you
Summertime fun then..
Nothing else matters
The summer is crazy with you
It’s ice cream and fun now
We can be together

I remember when
I was dancing with my friendz
All the night...
Summertime!
I wanna do the same...
Dancing in the rain
All the night...
Summertime!

Let’s go!

I remember when
I was dancing with my friendz
All the night...
Summertime!
I wanna do the same...
Dancing in the rain
All the night...
Summertime!

I know that you want me close...
So come on!
Now raise your glass come on
Let’s drink for us come on!
It’s a celebration yeah!

Summertime fun then..
Nothing else matters
The summer is crazy with you
It’s ice cream and fun now
We can be together
It’s summertime fun then..
Nothing else matters
The summer is crazy with you
It’s ice cream and fun now
We can be together

I remember when
I was dancing with my friendz
All the night...
Summertime!
I wanna do the same...
Dancing in the rain
All the night...
Summertime!

The summer is crazy with you
Summertime fun then..
Nothing else matters
The summer is crazy with you
It’s ice cream and fun now
We can be together

I remember when
I was dancing with my friendz
All the night...
Summertime!
I wanna do the same...
Dancing in the rain
All the níght...
Summertime!Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019