A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Tom Boxer - Morena My Love


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/05/2009

2009-05-28T07:07:07Feat. Antonia

I said Morena, Morena, Morena
I give you my love

Why oh why, you don't love me and you say goodbye
If you leave me I will make you cry
Boy you set my heart on fire
Take me higher

I said Morena, Morena, Morena
I give you my love

Why oh why, you don't love me and you say goodbye
If you leave me I will make you cry
Boy you set my heart on fire
Take me higher

I said Morena, Morena, Morena
I give you my love
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019