Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tom Boxer & Morena - Hey Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


When I close my eyes
I see only paradise
You wake my name
So you'll be alright

Hey, where you're going?
She said, hey, hey where you're going?
Oh, sexy boy, where you're going?
Uh, sexy boy, where you're going?

When I close my eyes
I see only paradise
You wake my name
So you'll be alright

I got love, love, love in my hands
I got love, love, love in my hands
I got love, love, love in my hands
I got love, love, love in my hands

Hey, where you're going?
She said, hey, hey where you're going?
Oh, sexy boy, where you're going?
Uh, sexy boy, where you're going?
Tom Boxer
Publikimi: 28/08/2012


Tom Boxer & Morena - Hey
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey".
3. Video është e këngës "Hey", por nuk këndohet nga Tom Boxer & Morena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tom Boxer:


Komente 0