Toni Avdia
Toni Avdia
Toni Avdia
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Toni Avdia është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 15 Shkurt 2019, Toni Avdia publikon videoklipin "Jo S'gaboj". Teksti i këngës u shkrua nga Toni Avdia, ndërsa orkestrimi u punua nga Keli Shikut.

Më datë 29 Shtator 2019, Toni Avdia publikon videoklipin "Sa Interesante". Muzika e këngës u punua nga Keli Shikut, teksti u shkrua nga Toni Avdia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Keli Shikut & Festim Gici.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0