A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Toni - Kqyre Qit Sen  (Feat. Dj Cimi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/02/2010

2010-02-21T00:17:36

Featuring

Dj Cimi


ngoje qet seeen ngoje qit sen
ngoje qit sen ngoje qit sen
oooo
qka edhe nese jom i ri me mosh
(prit so me moshen) s'jom i perkoshem jom i domosdoshem kur une vi doni mem pa e doni mem ni e di qe ki dashi simpati krejt syt e hapt mesin vesin kush eshte qiky me kry nalt me ta bashku repine kapin lapsin letren qe ta bi senin e kalpt sa her ne bin te vi qe ti me pas qka me ni thirrem VIP per femna infeksion i ri s'jom edhe nese dokna psikopat pergjdo nat boj referat ti je papak nese me zor don mos e zgat s'jom asi qe boj eksperiment une retalent fizjon i trent ti qaj rimat per ciment une s'jom 50 cent shpesh ma bojn menojn kishe me demek kaq mo smes fresh mos u qudit per gjdo dit ta bi kani hit ta dhezi temperaturen si fitilin me qibrit dina me tbo imun sdini qka kini na doni ma shum qu tash dridhe .... ktu jom un .

ref2: ngoje qit sen kqyre qit sen kqyre venin kush ta nxen

atmosferen e kena ne dyzen na thejna per veti s'na nin per sen shum femna po vjen po ven sun zen we kqyre qit sen kqyre kqyre qysh po kcen sa tipin pa men e len ajo vjen te bossi se e din qe ti rrzon ren e di um njohin plot um njohinedhe pa spot e boj temen s'po ma nin per qka pothot une po nina shum nice shum pe lypin tonin a se din qe une jom qaj fenat lypin me dal po hajt se shimi s'po kupton vjen perkthimi thjesht ngushllimi ktu eshte toni dj.cimi njerz boni gati me dal timi po thuni qe nuk jom doni me vrejt sa jom i shpejt
Veq ni sen menoni ku doni qe shkoni na doni na ngoni na doni me neve per neve punoni ktu eshte toni dj.cimi temperatura hipsi shkall nashta um sheh rral e permall po kur po vi di me ta kall krejt venin e po don hit qe ta bi senin ku e kom venin supervenin qata qe ka sillna jon ka bojn emen qe po vin hipem ne bin me talenta te ri dihet kush eshte bosi ktu hajde bone ti qishtu hite bina plot per gjdo stin mot per mot moti ktu moti ne sken po seni jem kur vjen mas shumti vlen une boj e knoj e qpoj e tranoj perpara ta servoj ti e gjen e blen te nxen me ven qe shum ja vlen biografin ma din s' ka nevoj per prezantim kush um sheh per mu e din se si njoh mu um njohin se si shoh po mu um shohin fullstop (pik)

refreni perseritet


Ky tekst u dërgua nga  besartaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019