Më mbaj mend (për 1 muaj)


Toni - We Ballin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "We Ballin".
3. Video është e këngës "We Ballin", por nuk këndohet nga Toni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Toni - We Ballin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/07/2013

2013-07-03T20:52:31+00:00Verse 1

Sjom me ta sjom , kerkush sjon
Se as njoni t`sakt sjon , as njo n`takt sjon
Secili me kon star nuk bon , kejt K kejt me kon stara s`shkon
Tash une baba mso my son , ti rrall e din rrall mar aksion

Ko me bo qa une du , jo qa ti don HEY
Ko me bo qa une du , jo qa ti don
Kejt jon kejt hek jon fake
Qitma cilin do pi tyne qi jon t`shpejt

Jom real logo n`rap vet i 3-ti
Filmo qata qe mun e bon , n`spot me gjet ti
Merri edhe nese i ki 1 milion vet mas veti
Un jom AK-47 , ski qa m`vyn okej ti

Zoni t`shuhet fryma t`nalet , ju repera hater fakera n`ven i nalet
Knej thot i kom 1 milion , tjeteri thot kom shum hili
Veq kili mili , as njoni so really
Sjen P.A.G men jeni P.A.G n`ven , ju krisi me magji kshtu qe runu o my g

reff :

Ana e majt ana e djatht , bertitni tash EJJJJJJ
1 i shum qart , ishum kallt , tash u kthy EJJJJJJJJ
Mos um vet se u bo shum , po shum mir what you good-att EJJJJJ
Sing ndash flow ngjdo aspekt shum i qart

Cuz we ballin hard , and you know that
Kalloj kush jon t`part , yeah my homie
YEAH we ballin HARD E-EJJJJ , kallxoj kush jon t`part E-EJJJJJ

Verse 2

Sa her qe m`keni pa qe jom ardh , ju ka ndrydh buza
Secilin ven ku kom hi , e keni pa m`kan prit apllauza
T-T tjeter sen ti ke ti , qe m`kan marr n`qaf do bakzuza
Tash qa du un vet i q**** (iiii) , ooou no no un skom pun me luza x2

Kejt qa kini knena bini , veq runu bini
Hala luni kili mili , runu ku po hini
Se kur hini nuk e dini , skini muzik kualitet
Le be muzik kualitet , jeni top n`tualet

Me do centa kejt ibret , tsh tsh tsh tsh tsh tsh TA
Nuk guxojn me fol se i boj kerrsh kta , jon veq fjal vepra kerka
Doku ti kena an-anash , Lyricist i ha si ananas
Fizikisht i boj per bananas , hajde guxo dilum per para tash

Si kompresor me hijanagan , tani vet ata shije kan
Gjdo i dyti na u ka bo ma taliban , po qasi heda heka kan


Ky tekst u dërgua nga Drillza
Më Shumë Këngë Nga Toni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet