Tonic
Tonic
Tonic
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Tonic është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Maj 2013, Tonic merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Po M'duhet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »



Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0