Më mbaj mend (për 1 muaj)

Top Media - Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  66

Hej fort po shndrit ai diell
Dhe burimi këngët lugjeve m'i percjell
Hej fort po ngroh ai diell
Edhe trimat nëpër mend m'i sjell
M'i perkedhel.

Nga ky diell i kohës sime
Shndrisin shekujt në agime
Dhe naganti i shqiptarit zjarr flakëron.

Po ku ka si ty o Shqipëria ime
O fisnikja permbi gur.
Rrjedh në këngë e ligjerime
Ballëlarta me flamur.

Hej fort po rreh ai tel
Dhe lahuta tingujt m'i çon larg, m'i përcjell.
Hej fort po rreh ai tel
Edhe trimat nëpër mend m'i sjell
Po m'i sjell.

Nga ky diell i kohës sime
Shndrisin shekujt në agime
Dhe naganti i shqiptarit zjarr flakëron.

Po ku ka si ty o Shqipëria ime
O fisnikja përmbi gur.
Rrjedh në këngë e ligjerime
Ballëlarta me flamur.


Top Media - Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime".
3. Video është e këngës "Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime", por nuk këndohet nga Top Media.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Top Media:


Komente 0