A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
6 Nëntor 2017 - 12 Nëntor 2017

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 6 Nëntor 2017 - 12 Nëntor 2017 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Tarantino” nga Majk. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Duqa Mi Duqa” - Mc Kresha & Lyrical Son (Pozicioni 3), “Si N'fillim” - Albina Kelmendi (Pozicioni 8), “Nje Lamtumire” - Irkenc Hyka (Pozicioni 34), “Medvegja” - Gold Ag (Pozicioni 55). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Shuj Se Gjuj” - Blleki (+77 pozicione), “Dashni” - Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu (+75 pozicione), “Te Na” - Valon Biba (+51 pozicione), “Z. Ndjenja 2” - Buta (+50 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018