A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
5 Mars 2018 - 11 Mars 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 5 Mars 2018 - 11 Mars 2018 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Pasha Jeten” nga Capital T & Majk. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Mbreteresha Ime” - Noizy (Pozicioni 2), “Cote D'azur” - Ardian Bujupi & Hooss (Pozicioni 14), “Fshatarja Ime” - Ermal Fejzullahu (Pozicioni 20), “Nene Qe Me Rrite” - Free Mc's (Pozicioni 43). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Shko” - Ermal Fejzullahu (+65 pozicione), “Flight Mode” - Noizy (+57 pozicione), “S'jena Mo” - Majk (+55 pozicione), “S.R.M.N (Sun Rrin Me Neve)” - Ledri Vula (+52 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018