A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
9 Prill 2018 - 15 Prill 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 9 Prill 2018 - 15 Prill 2018 dhe në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Madam” nga Mozzik. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Madam” - Mozzik (Pozicioni 1), “Pa Ty” - Seven (Pozicioni 11), “1 Xhiro” - 2Ton (Pozicioni 20), “Arigato” - Ardian Bujupi (Pozicioni 24). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Plaga Ime” - Blero (+170 pozicione), “Prej Teje” - Petro Xhori (+137 pozicione), “Kom Dasht” - Mozzik (+116 pozicione), “Bye Bye” - Kidda (+86 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019