A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
4 Shkurt 2019 - 10 Shkurt 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 4 Shkurt 2019 - 10 Shkurt 2019 dhe në vendin e parë ngjitet një pozicion kënga “Menemadhe” nga Lyrical Son, Ledri Vula & Mc Kresha. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Kujtime” - Capital T (Pozicioni 5), “Jetë” - Alban Skënderaj (Pozicioni 9), “Hallo Hallo” - Azet & Zuna (Pozicioni 11), “Shen Valentin” - B2N & Elona Sinani (Pozicioni 50). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Qaj” - Ardit Çuni & Daniela Toci (+56 pozicione), “Gezuar Ditelindjen” - B2N (+45 pozicione), “Falja” - Blero (+40 pozicione), “Baba Per Ikona” - Fero (+40 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019