A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
29 Prill 2019 - 5 Maj 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 29 Prill 2019 - 5 Maj 2019 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Zemër” nga Dhurata Dora. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Drejt Në Zemër” - Alban Skënderaj (Pozicioni 9), “AK47” - Nush (Pozicioni 35), “Sonte” - Luana Vjollca (Pozicioni 49), “Shqipet E Marr” - Vinz (Pozicioni 62). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Zogu I Xhenetit” - Adem Ramadani (+81 pozicione), “Mulla Jakupi” - Adem Ramadani (+78 pozicione), “Katile” - Majk (+75 pozicione), “Vëlla E Motër” - Gold AG (+68 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019