Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

RENDITJA ZYRTARE:
8 Mars 2020 - 14 Mars 2020

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 8 Mars 2020 - 14 Mars 2020 dhe në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “10/10” nga Ledri Vula. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “10/10” - Ledri Vula (Pozicioni 1), “Gjiganta” - Ledri Vula & Mc Kresha (Pozicioni 7), “Trendafil I Zi” - Ledri Vula (Pozicioni 8), “Une Luj Mas Teje” - Ledri Vula (Pozicioni 11). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Alo” - Elinel (+98 pozicione), “Samba” - King Gold (+89 pozicione), “Piano Rap” - Ledri Vula (+84 pozicione), “Pasite” - Tayna, Mc Kresha & Lyrical Son (+81 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2020