Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tori Dpk - In Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,

pje 1

ejo girl,just stay with me,,,
ca tkerkosh une ti bi,,
ne ket bot une edhe ti,,
tjeter gjo nuk ka rendesii,,,

je pjes e enderres teme,,
je pjes e zemres teme,,,
je e vetmja femer,,,
qe i jep jet,ksaj ndjenje,,,

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,

2x

enderroj cdo nat me ty,,,
cdo nat jam me ty,,,
dhe deshirat zemer,,,
i ndajm bashk te dy,,,

pje 2

seriozisht e kam cdo fjal,,,
se ndjenjat nuk muj mi nal,,,
se zemra i shpejton rrahjet,,,
sa her ty,te kam perball,,,

sje si tjerat,je e rrall,,
Se zemren ty ta kam fal,,,
1 minut kur je larg meje,,,
seriozisht per ty kam mall,,,

2x

enderroj cdo nat me ty,,,
cdo nat jam me ty,,,
dhe deshirat zemer,,,
i ndajm bashk te dy,,,

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,Nuk kemi video për këtë këngë.


Tori One
Publikimi: 20/04/2015


Tori Dpk - In Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In Love".
3. Video është e këngës "In Love", por nuk këndohet nga Tori Dpk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tori One:


Komente 0