Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Jeta Vazhdon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Foli me veten ton jeten
i mbyllur me 1 dhom
shpesh her e shoh 1 onderr mdoket vetja si kufom
Ma mir e shof si me kon storje e vertet
Ma zor pe kam me jetu se sa me vdek
Nuk o shum leht vertet veq me karrocen jam tu hec.........
I vetmi sen qe me ka met osh koha me mundon pa pritmas ni zo i jetes ne veshin tem tingellon
Jeta vazhdon shkon pa mar parasysh pasojat dikur vet i kupton lojat dikur vet i kalon provat

Ky tekst u dërgua nga F


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/08/2009


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0


Tornados - Jeta Vazhdon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Vazhdon".
3. Video është e këngës "Jeta Vazhdon", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.