Më mbaj mend (për 1 muaj)

Traboin Mehaj - Kangen Do Ta Knojna  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2019"

Komente

Asnjë Koment

24/08/2019

2019-08-23T23:41:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kangen Do Ta Knojna" kënduar nga Traboin Mehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Traboin Mehaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Traboin Mehaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet