Trampolinë
Trampolinë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Trampolinë është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Anëtarët e bendit IN në vitin 2004: Keka - vokal Visar Berisha - kitarë VLN - bateri Real Pozhegu - bas Anëtarët e bendit TRAMPOLINË tani (që nga viti 2019): Keka - vokal Visar Berisha - kitarë VLN - bateri Artea Bajri - bas Asdren Jonuzi - kitarë Në vitin 2022, Trampolinë publikojnë albumin "Trampolinë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0