Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tribun - Imitus Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


..................................................
E jo sod gjdo kush shtyhet me kon i pari
Gjith jon posht me tu kafshu per
A un sja jap kujt se zbon me kon....
Se ja jep gishtin kejt doren ta mer
Kejt kto dyftyra qe munohen me gjdo mnyra
Bohesh si tjetri po se kan nga natyra
Per at ftyr me ngjyra fallca na ju thojna
Shitnu naper kanga a nrealitet .......


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTribun
Publikimi: 19/12/2012


Tribun - Imitus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Imitus".
3. Video është e këngës "Imitus", por nuk këndohet nga Tribun.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tribun:


Komente 0