Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trim Jakupi - Pa Ty Nuk Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

I
Per qdo dite te kerkoj
Se pa ty une nuk jetoj
Per qdo nate te enderoj
Se vetem ty te dashuroj

Pse ty pran tash nuk te kam

Reffreni:

Ti mos humb koh
Jo mos u mashtro
Askush ne ket bot
Si une nuk te don
Ti mos ik nga une
Jo mos u largo
Se si une
Jo nuk gjen dot

II

Dua te kem pran nat e dit
Te tregoj se te kam shpirt
Dua te them me mijera fjal
Se ty krejt ti kam fal

Pse ty pran tash nuk te kam

Reffreni:

Ti mos humb koh
Jo mos u mashtro
Askush ne ket bot
Si une nuk te don
Ti mos ik nga une
Jo mos u largo
Se si une
Jo nuk gjen dot

Reffreni:

Ti mos humb koh
Jo mos u mashtro
Askush ne ket bot
Si une nuk te don
Ti mos ik nga une
Jo mos u largo
Se si une
Jo nuk gjen dot


Ky tekst u dërgua nga  nita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Trim Jakupi
Publikimi: 31/07/2012


Trim Jakupi - Pa Ty Nuk Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Nuk Jetoj".
3. Video është e këngës "Pa Ty Nuk Jetoj", por nuk këndohet nga Trim Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trim Jakupi:


Komente 0