Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trim Jakupi - Ende Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe pse
ndoshta ti nuk e din
une gjithmon
t'kam dashuru ty
prej momentin
qe te kam par
dashuris per ty
nuk ju kam ndar

Edhe pse
ndoshta ti nuk e din
une gjithmon
t'kam dashuru ty
prej momentin
qe te kam par
dashuris per ty
nuk ju kam ndar

Reff:
Nuk t'kam haruar
ende te dua
ti je dielli
per mua
Ngado qe shkoj
ty te kujtoj
se vetem ty
te dashuroj
Nuk t'kam haruar
ende te dua
ti je dielli
per mua
Ngado qe shkoj
ty te kujtoj
se vetem ty
te dashuroj.

Edhe pse
ndoshta ti nuk e din
une gjithmon
t'kam dashuru ty
prej momentin
qe te kam par
dashuris per ty
nuk ju kam ndar

Edhe pse
ndoshta ti nuk e din
une gjithmon
t'kam dashuru ty
prej momentin
qe te kam par
dashuris per ty
nuk ju kam ndar

Reff:
Nuk t'kam haruar
ende te dua
ti je dielli
per mua
Ngado qe shkoj
ty te kujtoj
se vetem ty
te dashuroj
Nuk t'kam haruar
ende te dua
ti je dielli
per mua
Ngado qe shkoj
ty te kujtoj
se vetem ty
te dashuroj.

Ditet shkojn e vin
nuk sjellin asgje te re
gjithqka eshte e pakuptim
se ti me me mua sje
ik e heshtur
asnje fjal s' ma the
mbeten kujtimet dhe plaget
qe nuk sherohen leht
ne zemren time
pse me thuaj te lutem
kaq rend me lendove
a me ke dashur ndonjeher
apo veq aktrove
une te deshta qmendurisht
se te aktroj skam aftesi
e para dhe e fundit
per mua mbete ti.

Reff:
Nuk t'kam haruar
ende te dua
ti je dielli
per mua
Ngado qe shkoj
ty te kujtoj
se vetem ty
te dashuroj
Nuk t'kam haruar
ende te dua
ti je dielli
per mua
Ngado qe shkoj
ty te kujtoj
se vetem ty
te dashuroooooooooooj.


Ky tekst u dërgua nga  nita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Trim Jakupi
Publikimi: 13/11/2013


Trim Jakupi - Ende Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga Trim Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trim Jakupi:


Komente 0