A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Trimi - Hej Goce


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/07/2016

2016-07-15T17:30:00

[REF 3x]
Nuk e di ka po shkon, ka po shkon
Vec em ke met n'kry
Ti je tu fol, tu fol
A une mes tu t'kshyre

[Verse 1]
Meri shoqet me veti, veti
Jam ardh vete i treti, treti
Goce ti skoke n'vehti, n'vehti
Qa i tem bo edin, edin

hey goce,
ti trurin ma hoqe
Apo vjen me mu,
Aje tu lujt qo-ke
Je gabim, nese menon se jeten per ty e dho
Une jam njo, njo, njo

[2x]
Ti po don me dal,
Edhe mos mu nal
Shishen ti e pin,
Amo pi don fal
Venen e kuqe ape don t'bardh se,
Funi po dihet qysh ka me dal

[REF 2x]
Nuk e di ka po shkon, ka po shkon
Vec em ke met n'kry
Ti je tu fol, tu fol
A une mes tu t'kshyre

[Verse 2]
Coje nalt fustanin, honey
Po du me ta rrit tupanin, honey
Mos tanin per tani, tani
Pe vrej qa po don ti, don ti

Jo s'jam si,
Ata qe je msu ti
Po m'vjen si fore
Kishe shume e urrt je
Shume followersa n'instagram
Vec mu kallxu in
Une e di, di
Ku don me dal ti

[2x]
Ti po don me dal,
Edhe mos mu nal
Shishen ti e pin,
Amo pi don fal
Venen e kuqe ape don t'bardh se,
Funi po dihet qish ka me dal

[REF 2x]
Nuk e di ka po shkon, ka po shkon
Vec em ke met n'kry
Ti je tu fol, tu fol
A une mes tu t'kshyre


Lyrics submited by EmiALKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019