A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Trim - Skom Faj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2016

2016-12-01T18:00:02

Po del club se e din qe ja kom inati
Kur dal t'shoh tu kcy mi tavolina veq ty mas nalti
Po du met kallxu se si na nu ka pas (ah)
Amo tash ka se na sjena ma (sjena ma)
Une ti, ti per mu krejt i kena bo ma ma sjena ma
Je bo evropiane pot doket normale
Po harron qe je shqiptare je dal fare
Duhet met ardh marre
Ama ti sje tu diskutu me mu
Veq po thu jom lodh spo di qa ka ndodh

2x

Ske dit mem dasht
Ske dit mem dasht
Ske dit mem dasht
Ti sdin me dasht

Ref. 4x

Qa kom faj unë
Qa kom faj unë
Qa kom faj unë
Qe ti sdin me dasht

Jom hi fell tu menu amo spo du me menu
Po bertas se ki tjeter ma mir me perfundu
F*** sje kan per mu amo qitash jom tu e kuptu
I kom bo tonat qe ty kurxho mos met mungu
Pi thom vehtit ishallah ski tjeter qe o tut punu
Spo ma nin per ty po per kohen qe e kom hup
Shkove me eren ftyren tane ke kallxu
Besom ka me ardh koha qe per mu ki mu lut

2x

Ske dit mem dasht
Ske dit mem dasht
Ske dit mem dasht
Ti sdin mem dasht

Ref. 4x

Qa kom faj unë
Qa kom faj unë
Qa kom faj unë
Qe ti sdin me dasht

2x

Ske dit mem dasht
Ske dit mem dasht
Ske dit mem dasht
Ti sdin me dasht

Ref. 4

Qa kom faj unë
Qa kom faj unë
Qa kom faj unë
Qe ti sdin me dasht


Lyrics submited by Jasminae-Cards (1)

2018-01-05 19:29:46
Po du met kallxu se si na nu ka pas
Amo tash ka se na se na (sjena ma)

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019