A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Trimi - Pa Emer


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  70

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/03/2018

2018-03-24T15:01:04

Music:

Edlir Begolli

Lyrics:

Trim Jetullahu

Video Production:

Pro Video


2×- Zemer mduket tlodha
prej gabimev tona
edhe mu po mdhemb
edhe mu po mdhemb

2×- So o faji jem,jem,jem
faji jem,jem,jem
faji jem faji jem

Dashnia thik me dy presa
Ti e di qe ska nevoj per ankesa
Per neve dyve boj be qe besa
A mdon,jo mfal qe t veta
Ti e di qe smuj menu per tjeter
Se per ty e kom jetu jeten
Ti e din qe ska tjeter
Pas teje,jo ska tjeter

2×-Jeton ka qielli
Pse u bone bore
Heke dielli
Ktu shum mir na jemi

2×- Zemer mduket tlodha
prej gabimev tona
edhe mu po mdhemb
edhe mu po mdhemb

2×- So o faji jem,jem,jem
faji jem,jem,jem
faji jem faji jem

Dein kuss so wie
Du mich guckst
Mit dir baby
Habe ich immer lust
Immer lust immer lust
Kallzom kush tdo ty ma shum
Kush tdon ty ma shum
se un

2×-Jeton ka qielli
Pse u bone bore
Heke diellin
Ktu shum mir na jemi

2×- Zemer mduket tlodha
prej gabimet ftona
edhe mu po mdhemb

2×- So o faji jem,jem,jem
faji jem,jem,jem
faji jem jem jeeem


Lyrics submited by Adelajda Peshtanie-Cards (4)

U krijua nga Ard.♥ 2018-09-15 14:45:01
Dashnia thikë me dy presa
Ti e di që ska nevojë për ankesa
Për neve dyve boj be qe besa
A m'don, jo m'fal që t'veta
Ti e di që s'muj menu për tjetër
Se për ty e kom jetu jetën
2018-04-03 16:33:39
Qoi durt kah qielli,
Pse u bone bor ma jeke diellin?,
Kur shum mir na jemi!.
2018-03-27 16:53:02
Kallzom kush tdo ty ma shum
Kush tdon ty ma shum
se un
2018-03-26 21:23:18
Per neve dyve boj be qe besa
A mdon,jo mfal qe t veta
Ti e di qe smuj menu per tjeter
Se per ty e kom jetu jeten
Ti e din qe so o tjeter
Pas teje,jo ska tjet

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019