Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tringa Kay

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Tringa Kay është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tringa Kay është emri i artistes më të re në skenën muzikore shqiptare. Këngëtarja nga Prishtina është bërë anëtare e njërës nga kompanitë më të mëdha muzikore në vend, Black Fish Entertainment. Më datë 28 Maj 2016, Tringa Kay publikon videoklipin "Your Love", në bashkëpunim me Fajt. Bashkëpunimi i femrës së re super seksi të estradës, Tringa, në bashkëpunim me reperin e njohur G Fighter a.k.a Fajt, është i punuar nga Black Fish Entertainment,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eronida

Fatjona Kuçi

Fiorela Sahiti

Festina Mejzini

Ariana

Marigona Jelliqi

Ermedina Rama

Njomza Vitia

Kallashi

Elita Rudi

Tags: Tringa Kay, Tringa Key


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet