Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tringa Kay - I Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Dashuria jone sot, po shuhet.
Asgje me s'vlen t'thuhet
mjaft se krejt i pate fjale kota...

Dashuria jone sot, po shuhet.
Asgje me nuk me duhet, sme ke lene hapesir ta mbroje ket shpirt une.
Po perpiqem t'jem  si isha para se te vije,
Si ta kthej une veten kur me ndjek pas si hije.

Kam numeruar hapat deren dot se hap, ktu aq  shume enderra per ne te dy, sa kam pas...
Ne cdo vend une ty te ndjej, ka shume dite qe diell s'kam pa. T'u dasht yjet me t'i zbrit edhe qiellin ta braktis.
E mos me pyesni pse jam keq, plaga mbyllet shenja mbet, e ti vazhdo qesh si cdo her, dhe kur shpirtra si une ti vazhdon vret...

Ref:
Ti s'je me ai
Kush je me se di
Te ndjej te huaj kur dua te dua
Andaj mos me ler te vuaj. ×3

Kam numeruar hapat deren dot se hap, ktu aq  shume enderra per ne te dy sa kam pas...
Ne cdo vend ty te ndjej, ka shume dite qe diell s'kam pa. T'u dasht yjet me t'i zbrit edhe qiellin ta braktis.
Dhe mos me pyesni pse jam keq, plaga mbyllet shenja mbet, e ti vazhdo qesh si cdo her, dhe kur shpirtra si une ti vazhdon vret...


Ky tekst u dërgua nga Inna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tringa Kay
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/03/2017


Tringa Kay - I Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Huaj".
3. Video është e këngës "I Huaj", por nuk këndohet nga Tringa Kay.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tringa Kay:


Komente 0