A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Tringa Kay - Lek Bojna Na  (Feat. Dakilla)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/04/2019

2019-04-04T16:04:49

Featuring

Da Killa

Lyrics:

Da Killa

Lyrics:

Tringa Kay

Music & Arrangement:

Ardian Kastrati

Video Production:

XL FilmsSorry, this song lyrics is not yet available "Lek Bojna Na" sung by Tringa Kay.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Lek Bojna Na".
The music video from Tringa Kay attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019