Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Trix - Eja E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja E Dashur".
3. Video është e këngës "Eja E Dashur", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix - Eja E Dashur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/10/2008

2008-10-09T20:03:18+00:00Ti Eja Eja e dashur Un te Duaa.. Ti ejaa ne endrrat e mia me te bukuraa... ne ket nate te qet po te pres.. ti moj vashe e bukur me jep shpresee,

ref 2x
eeja ejjaa e dashur po te pres ne mendime ti eja ejaa e dashur qe te mos jem gjithnji ne kujtime..

Sa her e degjoj zerin tend zemra si gjithmon ste harronn, ne ket nate te qet po te prese ti moj vashe e bukur me jep shprese..

ref 2x
eeja ejjaa e dashur po te pres ne mendime ti eja ejaa e dashur qe te mos jem gjithnji ne kujtime..


Ky tekst u dërgua nga  IceMan
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë