A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Trix (Veli Sahiti) - Bjondina Ime


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/09/2013

2013-09-14T09:13:51

matan detit kam nje vashe
shkuan vitet nuk e pash
ishte lulja e pranveres
zeri i saj si zeri i eres 2X

Ref:
biondin e paharruar
per ty zemra eshte tuj prit
thell ne vete kam kuptuar
se shpirti blehet veq me shpirt

do i marr shkronjat e emrave tan
lumin tim do i hedhi ver
e din shpirti i trazuar
se lumenjt bashkohen vet

ref:
biondin e paharruar
per ty zemra eshte tuj prit
thell ne vete kam kuptuar
se shpirti blehet veq me shpirt


Lyrics submited by bbb
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019