Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Veli Sahiti Trix - Loti Në Sy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Në Sy".
3. Video është e këngës "Loti Në Sy", por nuk këndohet nga Veli Sahiti Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Veli Sahiti Trix - Loti Në Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/08/2016

2016-08-10T06:42:11+00:00Kaluan shumë vite
Nga ndarja e jonë
Sytë e mi të etur
T'kërkojnë t'kërkojnë gjithmonë

Kush shëtit pranë teje
Të shikon me zili
Që digjet flakë
Për ty, për ty dashuri

Refreni:
Dua ta zgjas dorën
T'fillojmë përsëri
Dashurinë e pastër
Si lotin në sy

Këpute trëndafilen
Që rritej e njomë
Këpute zemrën time
Që të deshti gjithmonë

Kush shëtit pranë teje
Të shikon me zili
Që digjet flakë
Për ty, për ty dashuri

Refreni:
Dua ta zgjas dorën...


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet