Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix (Veli Sahiti) - Do Ta Thej Kitaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Thej Kitaren".
3. Video është e këngës "Do Ta Thej Kitaren", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Trix (Veli Sahiti) - Do Ta Thej Kitaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

06/05/2011

2011-05-06T14:01:40+01:00Ti Pse I Harrove Këngët Që Ti Këndova,
Letrat Që Ti Shkrova,
Vjershat Që Ti Lexova(2x)

Do Ta Thej Kitaren Që Kurrë Mos T'këndoj
Do Ti Qkyej Letrat Që Mos Ti Lexoj...

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe
Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë

Tërë Jetën Time Për Ty Kam Kënduar,
Gjitha Këngët e mija Ty Ti Kam Kushtuar(2x)

Do Ta Thej Kitaren Që Kurrë Mos T'këndoj
Do Ti Qkyej Letrat Që Mos Ti Lexoj...

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe
Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë.


Ky tekst u dërgua nga  albboss1
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë