Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Climber's Song Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Planet Earth is my temple
Wisdom is my faith
God is my God
Love is my strength

That's why I'm climbing, I'm climbing, I'm climbing up there
And I'm climbing, I'm climbing, I'm climbing up there
I'm slowly climbing, I'm climbing, I'm climbing up there
And I'm climbing, I'm climbing I'm climbing I'm climbing

Light of knowledge is my guidance
Song is my divine breath
Music is my prayer
Nature is my wealth

That's why I'm climbing, I'm climbing, I'm climbing up there
And I'm climbing, I'm climbing, I'm climbing up there
I'm slowly climbing, I'm climbing, I'm climbing up there
And I'm climbing, I'm climbing I'm climbing I'm climbing

Ky tekst u dërgua nga Gembi ShllakuPublikimi: 01/12/2015


Troja - Climber's Song
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Climber's Song".
3. Video është e këngës "Climber's Song", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0