Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tru Pak - Maman Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF...
Unë jetoj për ty të ndjej të kam pranë
N'ditët e vështira vetëm unë jam
Vetëm zihemi të dy i zënë tani jam
Zemër ty të kam vetëm ty të kam
Zemra ime ti s'je zemrën ti po e ndanë
në 1000 copa vetëm unë atje s'jam
Tani më shiko në sy do i ndërrosh për
paranë para se të iki merr edhe mamanë
RAP 1
Ishte ajo që e solli në jetë
pa mbushur
ende 18 vjet
e vërteta vret
Tradhëtinë mamaja
të bijes ja mbajti sekret
Djali nuk e kishte idenë çfarë po ndodhte
Por mamaja e saj
dita ditës më shumë
po e donte por nuk vë fajë
S'ishte në dorën e saj,
në doren e saj,
në dorë do të mbaj
do t'qaj dhe do të vuaj
Do të luaj,
vajza me e bukur me ty
unë do të luaj
REF
Unë jetoj për ty të ndjej të kam pranë
N'ditët e vështira vetëm unë jam
Vetëm zihemi të dy i zënë tani jam
Zemër ty të kam vetëm ty të kam
Zemra ime ti s'je zemrën ti po e ndanë
Në 1000 copa vetëm unë atje s'jam
Tani më shiko në sy do i ndërrosh për paranë
Para se të iki merr edhe mamanë
RAP 2
Çfarë nuk u thanë ditën qe u ndanë
Dhe një burrë qan por jo si qaraman
Lotët e tij u thanë sepse u dashuruan
Ishte zemra më e vogël se ajo që vizatuan
Ndjenjat i dhuruan në tym,
Në tym u harruan teksa frynë një frymë i shtynë
FALIMENTUAN
Mirpo ku shkuan kujtimet që ata kishin
Ajo i kërkoi divorcë dhe shkoi prap me ishin
Ku ishin dhe ku janë?
Kë kishin dhe kë kanë?
Sytë më s'u panë
ata vetë rrugët i ndanë
Tru Pak
Publikimi: 28/05/2021
Teksti: Tru Pak
Rec: True Records
Production: Garage -1Tru Pak - Maman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maman".
3. Video është e këngës "Maman", por nuk këndohet nga Tru Pak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tru Pak:


Komente 0