A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1098
  • Emri i Vërtetë:
  • Altuna Sejdiu
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Tuna është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe, kështu mund ta përmbledhim shkurt këngëtaren tonë Altuna Sejdiu – TUNA. Karrierën e saj e pati filluar shumë heret, që kur ishte 15 vjec filloi të këndonte madje si e re këngët e saj ishin shumë kontraverse për shoqërinë tonë. Por e tillë është Altuna Sejdiu, ose ndryshe nga të tjerët ose fare nuk i hy punës. Vajza nga Shkupi, e njohur për mbarë publiku...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Ish-E dashura e

Cozman

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Fortuna (2019)

S'ka Më Diktaturë (2006)

Tuna (2003)


» Dërgo Një Këngë »

A Don Hala?
Nuk Ma Do Zemra
Fenix
Bileta
MMV
Zemra Jem
Pardon
Chonga
Dyshemeja
I Asaj


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Big Mama

Nora Istrefi

Orinda Huta

Miriam Cani

Anxhela Peristeri

Zanfina

Soni Malaj

Elsa Lila

Genta Ismajli

Anjeza Shahini


Tags: Tuna, Altuna, Sejdiu, Altuna Sejdiu, Zogu, Tuna Sejdi

Tuna në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019