A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zbulohet Foto E Rrallë E Tunës 12 Vite Më Parë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[22-12-2015]
Këngëtarja Altuna Sejdiu sot është njëra ndër këngëtarët më të famshme të estradës, madje e njohur me epitetin "Zogu ma i mirë prej krejtve".

Megjithatë po të kthehemi prapa në kohë mund të themi se Tuna ka një bagazh mjaft të madhtë karrierës së saj muzikore, kjo pasi ajo numëron në skenë gati 12 vite.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku shihet Tuna para 12 viteve, atëherë kur edhe pati deputimin e saj të parë me këngën "Piroman".

Tuna në foto dukej krejt ndyshe nga ajo ç'jemi mësuar ta shohim sot.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019