A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush Po Kopjon, Tuna Apo Samanta?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[16-02-2016]
Është mjaft e shpeshtë që në një treg të vogël muzikor si Kosova & Shqipëria të mos ketë origjinalitet tek këngëtaret tona, ato shpesh herë dështojnë duke u bërë kopje të njëra tjetrës.

Së fundmi dy këngëtaret tona Tuna & Samanta janë shfaqur me një model të njejtë veshjesh((bluza të tejdukshme dhe pantallona të gjera, “cowboy”).

Arsyeja e veshjes në këtë mënyrë ka qenë një koncert që Samanta ka mbajtur në Tiranë, ndërsa Tuna kështu
do të duket në klipin e ri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019