A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Tuna - Syte E Tu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2008

2008-04-18T08:15:45

Her Her

Her me mbysin,her me ngjallin
her me shuajn e her me kallin
her me shtangin her me dridhin
her me qmendin e her me lidhin

Her sa embel me qetsojn
her sa ashper me terbojn
her sa bukur din te flasin
her sa tmerrshem din te vrasin.
(ref.2x)

Edhe t'bukur edhe t'rezikshem
edhe t'kendshem edhe t'frikshem
edhe lule edhe ferr
edhe drit edhe terr


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019