A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • Tuna
  • E Para Dhe E Fundit

Official Video

Video Link

Top 200

Tuna - E Para Dhe E Fundit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2011

2011-08-16T22:10:03

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011


All right all right all right
Okey okey Okey
Big Bang ..
All right all right all right
Yeah yeah !

Mun mi marr krejt
Ti smunesh me m'prek
Jam perpara teje bitch
Ti s'munesh me m'njek
Non-stop po m'sheh TV ose lexon per mu n'gazet
Sa her permenet emri jem aty o tem e nxet
Me thon qe sun e boj por une prap e boj
Presin kur po bi e presin kur gaboj
Por une mes e njejt jo kurre une nuk nderroj
E ju qe keni met mrapa nuk kam qa ju bej
Veq ju them juve:

Ref:
Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte

2:
Mun mi marr krejt
Ti smunesh me m'prek
Jam perpara teje bitch
Ti s'munesh me m'njek
Non-Stop po m'sheh TV ose lexon per mu n'gazet
Sa her permenet emri jem aty o tem e nxet
Me thon qe sun e boj por une prap e boj
Presin kur po bi e presin kur gaboj
Por une mes e njejt jo kurre une nuk nderroj
E ju qe keni met mrapa nuk kam qa ju bej
Veq ju them juve :

Ref:
Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte

Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2   saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019