A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Tuna - I Asaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  702

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2012

2012-06-23T17:25:06

Muzika & Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Muzika:

Dj Cekic

Teksti:

Vig Poppa

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012


U kry me ty,
më s'du më ni,
çka ke më thënë,
nuk e ke dit,
jo-o-o çka ke pas,
e tash qe se ki më-ë-ë,
don me plas.

Hey, Hey, Baby,
çka i bënë vetit,
nuk je tu e pa,
tash tjetër kush e ka.

Hey, Hey, Baby,
çka i bënë vetit,
nuk je tu e pa,
tash tjetër kush e ka.

Krejt çka du' je ti-i-i-i,
krejt çka du' je ti-i-i-i,
ke mujtë m'u kanë i jemi, jemi, jemi,
tash je i asaj.

Ti s'din më kry,
veq din më nis,
s'ke çka më bëhë,
se shansa s'ki,
më-ë-ë kur më m'pas,
kështu që krejt harro-o-o,
se s'ke shans.

Hey, Hey, Baby,
çka i bënë vetit,
nuk je tu e pa,
tash tjetër kush e ka.

Hey, Hey, Baby,
çka i bënë vetit,
nuk je tu e pa,
tash tjetër kush e ka.

Krejt çka du' je ti-i-i-i,
krejt çka du' je ti-i-i-i,
ke mujtë m'u kanë i jemi, jemi, jemi,
tash je i asaj.

Krejt çka du' je ti-i-i-i,
krejt çka du' je ti-i-i-i,
ke mujtë m'u kanë i jemi, jemi, jemi,
tash je i asaj.

Krejt çka du' je ti,
krejt çka du' je ti,
ke mujtë m'u kanë i jemi, jemi, jemi,
tash je i asaj, i asaj.


Ky tekst u dërgua nga  MeedlinnaKartolina (1)

U krijua nga Tina 2019-05-03 10:05:22
Hey, Hey Baby
Çka i bënë vetit
Nuk je tu e pa?
Tash tjetër kush e ka

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019