Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tuna - Amoni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amoni".
3. Video është e këngës "Amoni", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tuna - Amoni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

29/10/2019

2019-10-29T15:59:22+00:00Mos em mesoni ca duhet
Le t'bohet ca t'duhet
Me thon sa duhet me thon
Hey, nuk po du, nuk po du
Nuk po du me ju ngu
Mos em mesoni ca duhet me dit
[?] ni dit mos mu merzit
Full shit, nuk po du, nuk po du
Nuk po du me ju ngu

Amoni, amoni oh
Amoni-moni
Amoni, amoni oh
Mos em mesoni
Amoni, amoni oh
Amoni-moni
Amoni, amoni
S'po m'ndihmoni

[REF.:]
A pe dhezim njo?
Ka njo ka njo, ka njo ka njo
A pe knojna njo?
Ka njo ka njo, ka njo ka njo
A pe cojna njo?
Ka njo ka njo, e mire na boft
Hey, amoni, ju koft

Nuk po du, nuk po du
Nuk po du me ju ngu
Nuk po du, nuk po du
Nuk po du me ju ngu
S'po du me m'pyt
Qysh kom mujt mbi tavoline me hyp
Dashni e rond, don me lujt e krenarine me mbyt
Spo du mu mshel s'po du me mshel
Kshilla e vet po m'vjen me vjell
Nuk po du, nuk po du
Nuk po du me ju ngu

Amoni, amoni oh
Amoni-moni
Amoni, amoni oh
Mos em mesoni
Amoni, amoni oh
Amoni-moni
Amoni, amoni
S'po m'ndihmoni

[REF.:]
A pe dhezim njo?
Ka njo ka njo, ka njo ka njo
A pe knojna njo?
Ka njo ka njo, ka njo ka njo
A pe cojna njo?
Ka njo ka njo, e mire na boft
Hey, amoni, ju koft
A pe dhezim njo?
Ka njo ka njo, ka njo ka njo
A ke knojna njo?
Ka njo ka njo, ka njo ka njo
A pe cojna njo?
Ka njo ka njo, e mire na boft
Hey, amoni, ju koft

14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tuna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet