Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Qa Bone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Per ty kom hi n'faje
Jom ngjit ne Himalaje
T'kom dasht ty n'qdo rrahje
Hajt kallxom ti qa bone

Kallxom per mu qa bone, bone, bone, bone ti
Qa bone, bone, bone, bone ti
Per mu qa bone, bone, bone, bone ti
Qa bone, bone, bone, bone ti

Per ty nuk jam ajo qe t'beson ty ma jo
Hala veten e mallkoj se ta dhash veten me qka kom
E nuk po du mo rrena, rrena
E ke tepru u lodh mo zemra

Per ty kom hi n'faje
Jom ngjit ne Himalaje
T'kom dasht ty n'qdo rrahje
Hajt kallxom ti qa bone

Kallxom per mu qa bone, bone, bone, bone ti
Qa bone, bone, bone, bone ti
Per mu qa bone, bone, bone, bone ti
Qa bone, bone, bone, bone ti
Tuna
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/08/2023
Muzika: BigDeal Records & Lum Dakaj
Teksti: Lum Dakaj
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: BigDeal Records
Mix & Master: Bigdeal Records
Hair: Anderr Atelie
Mua: Anderr AtelieTuna - Qa Bone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Bone".
3. Video është e këngës "Qa Bone", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0