A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Tuni 04 - Vodka Norvegia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

(0)

16/07/2017

2017-07-16T15:02:34

Muzika & Teksti:

Tuni 04Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vodka Norvegia" kënduar nga Tuni 04.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tuni 04 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018