A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ue Ue Show - Papunsia


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/10/2015

2015-10-12T17:07:33

Kur s'mi din hallet e mia
Po jetoj me 3 penzia

2x
Babes, Nanes dhe Babgjyshit
Qe i marrin me t22'tin

ref.2x
S'ka dert
S'jom vet
Si krejt..

Per shitore nuk pritoj
Prej kusurit un jetoooj

2x
N'vend te zyres
N'kompjuteraa
Un luj shah
me penzionera

ref.2x
S'ka dert
S'jom vet
Si krejt..

Un sivjet bohna MASTER
do t'punoj un Kamarjeer

2x
Me qit kafe
me diplom
Naj bakshish
dikush me m'lon..

ref.2x
S'ka dert
S'jom vet
Si krejt..

Nese don ne pun me hi
Duhesh me hi n'naj parti

2x
Se perndryshe koha t'shkon
Pa punu del ne penzion

ref.2x
S'ka dert
S'jom vet
Si krejt..


Lyrics submited by  shuajb2003


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019