A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unik Style

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Unik Style is a singer of Hip-Hop music. Më datë 12 Maj 2016, Unik Style publikon videoklipin "Kujt I Fal Dashuri". Më datë 4 Qershor 2016, Unik Style publikon videoklipin "Ata Sy". Më datë 16 Gusht 2016, Unik Style publikon videoklipin "Buza Jote". Më datë 25 Qershor 2018, Unik Style publikon videoklipin "Xhelozia", në bashkëpunim me Vlora Kastrati. Më datë 30 Mars 2019, Unik Style publikon videoklipin "Inat", në bashkëpunim me Dilën....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dashoni

Dora

Ralien

Albo 06

Don M1no

Lil Erdi

MMG Babloki

Doni

Lavda

Last Daddy


Tags: Unik Style

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019