Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çka I Thotë Unikatili Getit?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[17-08-2015]
Reperi kontrovers, me gjuhë të ashpër, së fundi është rikthyer me këngën me titull "Për Qato".

Ndonëse Viktori nuk përmend emra në tekstin e këngës, mediat kanë aluduar pafundësisht, duke bërë me gisht drejt reperëve të ndryshëm.

E, Unikatikili në një nga pjesët e këngës "Për Qato", pjesë kjo që përmban gjuhë eksplicite, ndër tjerash thotë: "M'intereson me pa, qa ki me bo kur të kthehna".

Thuhet se e ka me Getin.

Ky i fundit është aktual me këngën "S'jena mo".
 (Indeksonline)


      Unikkatil - Për Qato [Teksti dhe Klipi]

Komente 2