Më mbaj mend (për 1 muaj)

Film Dokumentar Për Jetën E Viktor Palokajt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
[22-11-2015]
Njëri prej reperëve që bëri emër pa videoklipe dhe pa asgjë, Viktor Palokaj pritet që të sjell një film dokumentar për fansat e tij

Hitet e tij, por edhe albumet janë më të dëgjuarit dhe më të shiturit në Kosovë.

E tërë këtë Viktor Palokaj e bëri pa ndonjë bujë nëpër media, duke mos realizuar spote – thjesht duke bërë këngë të cilat më vonë i plasonte fillimisht nëpër bllogje të ndryshme të internetit dhe më vonë edhe në Youtubee.

Si e arriti këtë famë, reperi pritet që të tregoj në një dokumentar që thuhet se do ta realizojë së shpejti.

Kështu se paku ka shkruar një portal gjatë ditës së diel.

Pritet që UniKKatil të vije se shpejti edhe me një këngë të re, e cila do të lansohet para Krishtilindjeve.
 (Indeksonline)Komente 0