Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkatil Publikon Këngën Më Të Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9
[15-02-2016]
Reperi i njohur shqiptar por që jeton & vepron prej shumë vitesh në Amerikë, ka publikuar këngën e tij më të re bashk me Kobran, antarin tjetër të label-it T.B.A.

Kënga titullohet "Ndryshe" dhe është publikuar në versionin Lyrics Video në youtube.

Kjo këngë vjenë pas një pauze të gjatë të Unikkatilit në tregun shqiptar.

Këngën mund ta gjeni edhe me tekst mundësuar nga teksteshqip.com.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Kobra - Ndryshe (Feat.Unikkatil) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0