Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkatil - Kungajt (Feat. Special K & VZ)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  73

.....................
Po na me pas diqka me thon
Na jau thojna drejt drejt
E me emer e me kejt
Mothafuckazzz
.....................

UniKKaTiL
.....................
Kta tipat qe po lodhen e sterrlodhen
Me vemendje tash tu ngu
Thojn kqyr UniKKaTiLi mu noj kungj mos ma ka lshu
Kqyr o plesht ma mir hesht ti 2 lidhje nuk i paske
Pe she kerkon se nje ky kerkujna nuk pja rraske
E lemo tash me fol per do koktula picimula
Jeni seni i fundit n'menen teme me sukses ju krrula
Un pshurri indirekt se un foli veq direkt
E kom ni sekt me intelekt koka TBA perfekt
E dosti hin n'renin e gat nese ki bo njet mem vra
Sille ni rullet me kqyr kujt naaa-fakka i ra
Kado qe po shkoj shqipet thojn hallall tkoft vlla
Kta qi ma dojn tmiren se do mas shpine jon tu m'sha
Jom njeri pa kompleks edhe raki nuk ma nin
E kom ni vitrin t'tejdukshme ku plot TROFEA rrin
Nese kom diqka me thon un thom drejt pa bishta
Sjom si pidhat qe folin sguxojn me bo me gishta
.....................

Ref; 2 UniKKaTiL
.....................
Ja kom zanat me fol drejt t'pelqej a s'tpelqej
A e keni vrejt qysh akullin e thej
Kungjat nuk i du per ato kurr nuk kom me lshu
Se po foli qa po du ska nevoj me hezitu
.....................

Special-K (Klepto)
.....................
Nese du met sha une t'shaj n n'1 menyr
A ke msy a veq po kqyr un ta qkyj at ftyr
Une s'shaj mas shpine sjom allti prej kine
Shqiptar Kosovar be djal prej prishtine
Alltin qfar do stine , ta deri at kime
E rriti at bime ja shes ati fine
Sa her qi ta blen e veti a e pine
Shitja edhe tjetren kshtu e fitojm letren
E trashim kuleten ti nuk ja din vleften
Sna ha kari per kerkon tjeter kjo osht tradit e vjeter
TBA numer njo dhe tjeter ska
Me bo ti me na sha ki me ra ne bela
Sjom ka boj shaka pom doket je tu e pa
T'konsideroj si ni SHKA ti nuk koke shqipe vlla
Se leht osht me lshu fjal po zor osht me dal
Ngo ktu mor budall se pe han naj plum n'ball
.....................

Ref; 2 UniKKaTiL
.....................
Ja kom zanat me fol drejt t'pelqej a s'tpelqej
A e keni vrejt qysh akullin e thej
Kungjat nuk i du per ato kurr nuk kom me lshu
Se po foli qa po du ska nevoj me hezitu
.....................

Makfioz.(Vz)
.....................
Kjo Fletore koka mush me plot fjal fjali
Po asni KUNGJ nuk e gjeta pej asni rreshti KUQ E ZI
Smun me gjet asni shqipe t'vertet n'ket jey
Qe ta thot nje fjal e qellimin mos me ja gjet
Ndersa ti mun me met deri t'vdek me hulumtu
Si AJNSHTAJN tu munu mizen n'bull me shendrru
Po shndrro fantazo e meno qka t'qohet
Veq KUNGJAT mos naj prit se ajo d'shir nuk t'plosohet
E kush munohet e lazdrohet kungja kqyr me qit
Me bertit si i pit fjalt me kungja mi rradhit
Duhet me dit se na kungjat sjau pranojm
Na jau kapim ata kungja e direkt n'both jau lojm
SE NA PER OKOLLA KURR ADET SE KEMI PAS
SE NA SHQIPET E PERGJAKSHME VEQ DIREKT DIM MET PLAS
Pa u has e pa prit vim pa prit e pa kujtu
MAKFIOZ SPECIAL-K dhe UniKKaTiL me pushtu
.....................

Ref; 2 UniKKaTiL
.....................
Ja kom zanat me fol drejt t'pelqej a s'tpelqej
A e keni vrejt qysh akullin e thej
Kungjat nuk i du per ato kurr nuk kom me lshu
Se po foli qa po du ska nevoj me hezitu DOST
.....................


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com   Churchill   Gazmend   HekkYUnikkatil
Featuring: Special-K & VZ
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005


Unikkatil - Kungajt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kungajt".
3. Video është e këngës "Kungajt", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Unikkatil:


Komente 1